Elektronik Kart Tasarımı

Kuruluş

Eyler Mühendislik 2009 yılında T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nı düzenlemiş olduğu Teknogirişim Sermaye Desteği Programını (TGSD ) "Manyetik Rezonans Yöntemiyle Madde Analizi Yapan Cihaz" adlı projesiyle kazanarak Bakanlığın desteğiyle kurulmuştur.
Bu proje sayesinde yüksek hızda sinyal işleme ve gömülü sistemler tasarımındaki uzmanlığını geliştiren firmamız bundan sonra kazanmış olduğu bilgi birikimi ve tecrübesini sürekli arttırarak yoluna devam etmektedir.

Ar-Ge ve OEM Üretim

Eyler Mühendislik olarak kuruluşumuzdan itibaren ana iş kolumuz her zaman Ar-Ge ve OEM üretim olmuştur. Zaman içinde yapmış olduğumuz bir çok Ar-Ge projesini proje ortaklarımızla birlikte ürünü dönüştürüp piyasaya sunmaktayız.
Tamamen kendi tasarımı ve üretimi olan GSM üzerinden haberleşme ve kontrol cihazları, birçok farklı sensör ölçüm kartları, otomasyon kartları ve yüksek hızlı, yüksek çözünürlüklü analog ölçüm kartları geliştirerek müşterilerine özel çözümler sunmaktadır.

Test, Ölçüm ve Otomasyon

Müşterilerimizden gelen talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda Eyler Mühendislik olarak 2017 yılında hem kendi ürün geliştirmemizde hemde fabrikalarda test ve otomasyon ihtiyaçlarında kullanmak için sektör lideri National Instrument (NI) firması ile iş birliğine giderek NI Alliance Partneri olarak projeler geliştirmeye başladık.
Bu kapsamda yüksek teknoloji gerektiren bir çok test ve otomasyon projeleri geliştirerek sektöre çözümler sunuyoruz.